• slide
  • slide1
  • slide2
  • slide3

ATLANTA,a.s získala Certifikát CZECH TOP 100 ratingové ocenění

Czech Stability Award pro rok 2015

Po celou dobu své existence klademe důraz na kvalitu prováděných prací, osobitý přístup ke svým zákazníkům a k našim zaměstnancům. Díky tomu jsme si za 23 let své existence vybudovali jméno, důvěryhodnost a prestižní postavení na trhu. Píle a tvrdá práce nezůstala bez povšimnutí a společnost získala za rok 2015 prestižní certifikát CZECH TOP 100 ratingové ocenění CZECH STABLITY AWARDS AAA = Excelentní a zařadila se mezi malé procento nejstabilnějších firem v České republice.

Hodnocení CZECH Stability Award poskytuje nezávislý pohled na finanční a nefinanční bonitu firmy. Výsledky hodnocení vycházejí z metodiky ratingového modelu poradenské společnosti Bisnode, který měří stabilitu jednotlivých společností, vyjadřuje jejich současný stav, finanční situaci a to včetně predikce budoucí rizika. Hodnocení je každoročně aktualizováno a výsledky jsou vyhlašovány ve spolupráci se sdružením CZECH TOP 100 v samostatné kategorii Nejstabilnější firma roku.

Ocenění Czech Stability Award zvyšuje důvěryhodnost a prestiž firem na trhu a současně jim dává silný nástroj pro komunikování podnikatelských úspěchů vůči obchodním partnerům, zaměstnancům, investorům či konkurenci.

Toto ocenění naši společnost velmi těší a chtěli bychom touto cestou poděkovat všem investorům, dodavatelům a také zaměstnancům, kteří se podílejí na budování dobrého jména společnosti. Do budoucna chceme pokračovat ve své práci se stejným nasazením, tak jako v předešlých letech.

cz stability-award-aaa-znamka-sirka 2015

aaa certifikat